Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
DANIEL
Fondator
LOCATIE LOCATIE : Bucuresti
Profesie : Electronist
http://depanatorul-tv.forumgratuit.ro

#1important CONCURS !

la data de Mar Feb 13, 2018 4:53 pm
Reputaţie mesaje: 100% (3 voturi)
Va salut ,am hotarat ca o data la 3 luni sa organizez un concurs ,premiile find puncte pentru descarcare softuri tv.
Concursul va incepe azi si se va incheia pe 1 Martie ,vor fi premiati 1.Cel  care va deschide cele mai multe topicuri in aceasta perioada va primi 50pct.
2.Cel care va da cele mai multe raspunsuri in topicuri 50pct. 3.Cel care va posta 10 softuri in arhiva va primi 4 puncte per soft in loc de doua.
Dat fiind faptul ca am trecut deja de 900 membri ,membrul cu nr 950 va primi  inca 50pct bonus la inscriere iar membrul cu nr 1000 va primi 100 pct.
Succes!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Educaţia este ceea ce rămâne după ce ai uitat ceea ce ai fost învăţat în şcoală!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
DANIEL
Fondator
LOCATIE LOCATIE : Bucuresti
Profesie : Electronist
http://depanatorul-tv.forumgratuit.ro

#2important Re: CONCURS !

la data de Sam Feb 17, 2018 10:25 pm
Asa cum am zis mai sus primul premiat este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] este membrul cu nr 950 si va primi bonus 50 puncte.

Educaţia este ceea ce rămâne după ce ai uitat ceea ce ai fost învăţat în şcoală!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum